בדיוק בשביל זה יש את הפיקדון!
במקום להשאיר את המזומן בשקלים או במט"ח בבנק, אתם יכולים ליהנות מהריבית האטרקטיביות ביותר בתקופת זמן קצרה של 3 או 6 חודשים ולשמור על גמישות תפעולית ופיננסית.
לא. מכיוון שהפיקדון שלך מתבצע במטבע בו אתה מחזיק מתנהל במטבעות זרים, הוא שומר על ערכו הנומינלי. כלומר: אם תפקיד 1000 דולר אתה תקבל בתום תקופת הפיקדון 1000 דולר, בתוספת הריבית שנצברה בדולרים. בין אם השקל יעלה או ירד, אתה תקבל בתום תקופת הפיקדון את הסכום במטבע שבו הפקדת.
בטח! אמנם האופציה הארוכה ביותר במחשבון היא שנה אבל ככל שהפיקדון יהיה ארוך יותר, הריבית תהיה אטרקטיבית. המומחים שלנו ממתינים לכם בחדר העסקאות שלכם כדי להתאים לכם את הפיקדון הטוב ביותר עבורכם.
אנו מפרסמים שערי המרה אינדיקטיביים למטבעות המרכזיים אצלנו במחשבון באופן שוטף לאורך כל שעות פעילות חדר העסקאות.אם אתם לקוחות שלנו מוזמנים להתקשר אלינו לחדר העסקאות, לקבל הצעת מחיר ולהשוות אותה להצעות מחיר מתחרות.
אנו לא גובים עמלת המרה כלל למעט מרווח השער התחרותי, מה שאומר שאתם מקבלים שער ואטרקטיבי להמרה וחוסכים עלויות מיותרות.
אנו מעניקים שירותי המרה למרבית המטבעות המרכזיים בשוק הבינלאומי. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לצורך קבלת שערי המרה אטרקטיביים במטבעות בהם מתבצע מסחר על ידנו.
לא. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר, מבלי לקבל אישור מראש או בדיעבד מהבנק.
אנו מבצעים המרות באמצעות העברות בנקאיות בלבד. לא ניתן להעביר אלינו מזומן בתמורה להעברה ולא ניתן לקבל מזומן במט"ח.
ברור!  וגם למטבעות אחרים. אתם בוחרים את מטבע המקור ומטבע היעד לפי הצרכים שלכם.
לאלטשולר שחם פיננשייל סרביסס יש חשבונות בנק במרבית הבנקים בישראל. כדי לחסוך לכם עמלות מיותרות ולמנוע אובדן ימי ערך, ניתן להעביר אלינו את הסכום להמרה לחשבון החברה המתנהל בבנק שתבחרו. לאחר השלמת ההמרה אנו נעביר את המט"ח חזרה לחשבונכם.
אובדן ימי ערך הוא מושג המתייחס לתקופת ההמתנה שבין הוראת ההעברה של מט"ח מבנק אחד ועד קבלתו בבנק. אנו באלטשולר שחם פיננשייל סרביסס עושים כמיטב יכולתנו כדי לקצר למינימום את פרק הזמן הזה כדי שאתם תוכלו להשלים את העסקאות שלכם במהירות האפשרית.
אנו לרשותכם להמרות מטבע והעברות סוויפט בינלאומיות, כנגד הצגת מסמכים בהתאם לדרישת החברה.
כחלק מביצוע העסקה אנו מגדירים את שיעור הביטחונות שתצטרכו להעמיד לתקופת העסקה. מה שאומר שהסכום נשאר אצלכם ואתם מעבירים אלינו רק את הביטחונות שנקבעו מראש.יתכן כי לאורך חיי העסקה יידרש עדכון של שיעור הביטחונות. כלל התנאים מוצגים ללקוחותינו טרם ביצוע העסקה, לרבות שיעור הביטחונות .
לאחר שתגדירו את הסכום אותו אתם נדרשים להמיר לשקלים מכלל ההכנסות שלכם במט"ח תוכלו לבחור את האפשרות המתאימה כדי להיצמד ככל הניתן לשער התקציב שקבעתם.
כעיקרון כן. עומדות לרשותכם חלופות גידור שיסייעו לכם לשמור על שער התקציב במהלך כל השנה הבאה.
תוכלו לבחור בין מגוון אפשרויות גידור שיסייעו לכם להגביר וודאות ולצמצם חשיפה לתנודות במהלך החודשיים הקרובים. כך תוכלו להבטיח ששער התקציב שקבעתם יהיה רלוונטי לקבלת התקבולים.
הדבר אפשרי בהתאם לסוג הגידור שבחרתם.כאשר אתם מדברים עם הסוחרים שלנו, ציינו בפניהם את אופי העסקה המבוקשת והאם מועדה קבוע או עשוי להשתנות.
גידור מאפשר לכם לקבוע מה יהיו ההכנסות או ההוצאות העתידיות שלכם מעסקאות מט"ח.
לדוגמא: בעוד כשנה תשלימו עסקה גדולה עם שותף בחו"ל, שישלם לכם במט"ח. אתם רוצים לדעת כבר היום כמה תהיה שווה לכם העסקה הזאת, מבלי להיות חשופים לכך שהשקל יתחזק. גידור מאפשר לכם לקבל את ההגנה הזאת ולקבוע היום מה יהיה שער המט"ח שייקבע את שווי העסקה.
שאלה מעולה!  החלטנו להעניק שירותי גידור מט"ח כדי לאפשר לכל העסקים בישראל ליהנות משירותי המט"ח מהם נהנות החברות הגדולות.אנחנו מאמינים שכל עסק צריך להכיר את מכשירי הגידור וכך לקבל אפשרות ליהנות מוודאות וביטחון בתזרים המזומנים שלנו, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בעסקים קטנים ובינוניים, הזקוקים ליציבות עסקית ופיננסית.
לא. מכיוון שהפיקדון שלך מתנהל במט"ח, הוא שומר על ערכו הנומינלי. כלומר: אם תפקיד 1000 דולר אתה תקבל בתום תקופת הפיקדון 1000 דולר, בתוספת הריבית שנצברה בדולרים. בין אם השקל יעלה או ירד, אתה תקבל בתום תקופת הפיקדון את הסכום במטבע שבו הפקדת.
אלטשולר שחם הוא אחד מבתי ההשקעות הגדולים והמובילים בישראל וכדי לשמור עליך ועלינו אנו מקפידים ביתר שאת על הוראות החוק, על הרגולציה ועל האמינות והנאמנות שלנו ללקוחות.
לנו, לעומת הבנק שלך יש מידע עדכני על כל מה שהבנקים מציעים ללקוחות עם סכום דומה לשלך ולכן אנחנו יכולים להציע לך את הפיקדון משתלם.

הודעה שתופיע כאשר לא נמצאו שאלות מתאימות לסינון.

טקסט זה מוזן בתוכן ואפשר לשנותו בכל עת