יתרות המטבע עובדות בשבילכם

יתרות המטבע שלכם יכולות לעבוד בשבילכם במקום לחנות בעו"ש. לקוחותינו יכולים ליהנות מפקדונות במגוון מטבעות שונים בריביות אטרקטיביות.

מידע שווה כח, ידע שווה כסף

אנחנו באלטשולר שחם פיננשייל סרביסס עוקבים באופן שוטף אחר הריביות והתנאים שהבנקים מעניקים ללקוחותיהם ביחס לפיקדונות במגוון מטבעות שונים. אנחנו משתמשים במידע זה כדי להציע ללקוחותינו פיקדון  עם ריבית אטרקטיבית אף יותר ובתנאים המתאימים לצרכים שלכם.

נוח, מהיר ומשתלם

זמן זה כסף וכדי לחסוך לכם את שניהם אנו מאפשרים לכם להקים פיקדון במהירות וביעילות באמצעות חדר העסקאות שלנו.ואם כבר מדברים על כסף, אז כדאי שתדעו שאנחנו לא גובים עמלות בגין הקמת הפיקדון, או על פרעונו במועד שתוכנן (לתשומת ליבכם, ייתכנו עמלות על פירעון מוקדם).

מגוון מטבעות רחב
גמישות מקסימלית
ריבית אטרקטיבית

מחשבון הפיקדון - דולרי

גלו מה יתרות הדולריות שלכם יכולות לעשות: הזינו את הסכום שתרצו להפקיד ואת תקופת הפיקדון ותגלו מה הריבית ממנה תוכלו ליהנות. *
3 חודשים 6 חודשים שנה
1,000,000
100,000

מידע שווה כח, ידע שווה כסף

לנו, לעומת הבנק שלך יש מידע עדכני על כל מה שהבנקים מציעים ללקוחות עם סכום דומה לשלך ולכן אנחנו יכולים להציע לך את הפיקדון משתלם.
אלטשולר שחם הוא אחד מבתי ההשקעות הגדולים והמובילים בישראל וכדי לשמור עליך ועלינו אנו מקפידים ביתר שאת על הוראות החוק, על הרגולציה ועל האמינות והנאמנות שלנו ללקוחות.
לא. מכיוון שהפיקדון שלך מתנהל במט"ח, הוא שומר על ערכו הנומינלי. כלומר: אם תפקיד 1000 דולר אתה תקבל בתום תקופת הפיקדון 1000 דולר, בתוספת הריבית שנצברה בדולרים. בין אם השקל יעלה או ירד, אתה תקבל בתום תקופת הפיקדון את הסכום במטבע שבו הפקדת.
בטח! אמנם האופציה הארוכה ביותר במחשבון היא שנה אבל ככל שהפיקדון יהיה ארוך יותר, הריבית תהיה אטרקטיבית. המומחים שלנו ממתינים לכם בחדר העסקאות שלכם כדי להתאים לכם את הפיקדון הטוב ביותר עבורכם.
לא. מכיוון שהפיקדון שלך מתבצע במטבע בו אתה מחזיק מתנהל במטבעות זרים, הוא שומר על ערכו הנומינלי. כלומר: אם תפקיד 1000 דולר אתה תקבל בתום תקופת הפיקדון 1000 דולר, בתוספת הריבית שנצברה בדולרים. בין אם השקל יעלה או ירד, אתה תקבל בתום תקופת הפיקדון את הסכום במטבע שבו הפקדת.
בדיוק בשביל זה יש את הפיקדון!
במקום להשאיר את המזומן בשקלים או במט"ח בבנק, אתם יכולים ליהנות מהריבית האטרקטיביות ביותר בתקופת זמן קצרה של 3 או 6 חודשים ולשמור על גמישות תפעולית ופיננסית.